BAŞKAN ASLAN GİBİ KÜKREDİ! İFTİRA ATIYORLAR

BAŞKAN ASLAN GİBİ KÜKREDİ! İFTİRA ATIYORLAR

Nazilli Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan, açtı ağzını yumdu gözünü.

Nazilli Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan, açtı ağzını yumdu gözünü.

azar Günü yapılacak genel kurul öncesi rakibi Hakan Telliel?in iddialarına cevap veren Başkan Arslan, ?Birçok tecrübe yaşadım, ancak bu seçim sürecinde yaşanan kirli ayak oyunları, karalama kampanyaları ve bol kepçeden atılan vaatlerin bu kadar aleni olduğu ve bir arada yapıldığı bir seçim süreci görmedim? ifadelerini kullandı.

Nazilli'de Pazar günü yapılacak olan S.S. Nazilli Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Genel kurulu öncesi, başkan Nuri Arslan yönetim kurulu üyeleri ile birlikte basın toplantısı düzenledi. Bu zamana kadar Başkan adayı Hakan Telliel tarafından mevcut başkan Nuri Arslan ve yönetimine bir takım iddialarda bulunmuş, Arslan ve yönetim kurulu üyeleri de ortamın gerilmemesi açısından açıklama yapmamıştı. Bu iddiaların gerek internet haber sitelerinde gerekse yazılı basın sıklıkla yer almasının ardından Başkan Nuri Arslan ve yönetim kurulu bir basın açıklaması yaptı. Yeni Sanayi Sitesinde bulunan Kooperatif binasında yapılan basın toplantısına başta S.S. Nazilli Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Nuri Arslan, yönetim kurulu üyeleri, kooperatif ortakları ve basın mensupları katıldı.

"BOL KEPÇEDEN ATILAN VAATLER"
Yönetim kurulu başkanı Nuri Arslan, ilk olarak başkan adayı Hakan Telliel?in iddialarına yanıt verdi. Arslan, dosya haline getirilen 13 iddiayı yanında ?işte gerçekler? olarak yazılı olarak açıkladı. Ardından açıklamalarına devam eden Başkan Nuri Arslan, birçok kez Nazilli?nin gelişimi ve refahı için yönetim kademelerinde yer aldığını ifade etti. Başkan Arslan açıklamalarının devamında, ?Bu vesile ile seçimlere girdim. Bir çok tecrübe yaşadım. Ancak bu seçim sürecinde yaşanan kirli ayak oyunları, karalama kampanyaları ve bol kepçeden atılan vaatlerin bu kadar aleni olduğu ve bir arada yapıldığı bir seçim süreci görmedim? dedi. Aday olanların değişim ve adalet diyerek ortaya çıktıklarını dile getiren Arslan, ?Şimdi bir koltuğa neden talip olursunuz, daha iyi yönetmek için, o kurumu daha ileriye taşımak için, arkadaşlarımız ne diyorlar değişim ve adalet. Şimdi tüm ortaklarımızın kendisine şu soruyu sormasını istiyorum. Bugüne kadar yaptıklarımızın üzerine bir tuğla daha koyacak, geçmişte kazanılan hakları ve gelirleri koruyacak bir yönetime gönül rahatlığı ile oy verirsiniz değil mi? Yönetimi emanet edersiniz? Ben de bu kooperatifin bir ortağı olarak emanet ederim. Ancak ben bu işi yapma ehliyeti olmayan, koltuğa oturduğunda mirasyedi gibi davranacak olan, kooperatif ile sanayi ile gönül bağını geçtim, ticari bağı olmayan, ticareti de siyaset gibi gören birisine bu koltuğu emanet etmem. Esas konu budur arkadaşlar. Bu işi kime emanet edeceksiniz??

"BİZ KURUMSAL ÇALIŞIYORUZ"
Yeni fikirlere açığız diyen Başkan Nuri Arslan, ?Ancak bir çuval inciri berbat edecek olan kişilere de bu otağın yönetimini emanet etmeyiz. Buna müsaade etmeyeceğinizden eminim. Biz sokakta, işyerinde, orada burada işkembeden atılan boş vaatleri de duyuyoruz. Bir gün ortaklara 85 bin lira dağıtıyor arkadaş, bir gün hisse 50 bin lira oluyor, bir bakmışsınız 25 bin lirada karar kılıyorlar. Neye göre bilen var mı? Yok? şeklinde konuştu. Biz kurumsal çalışıyoruz diyen Nuri Arslan, ?Kooperatifimizin göreceği zararlara rağmen şahsi hırs ve menfaatleri için yalan ve iftiralardan çekinmediklerini kooperatif ortaklarımıza kasamızda hazırda 80-100 milyon TL olduğu, bu paranın Nuri Arslan devrilir devrilmez ortaklara pay edileceği, mücadelelerinin bu olduğu yalanının arkasına sığınmaktadırlar. Kısa bir sürede bir o kadar daha değer kazandıracak projelerimizin devam ettiği kooperatifimizi aceleyle sonlandırıp, talan edercesine nakite dönüştürüp, ortaklarımızın 50 yıllık mücadelesini yok edip komik paralar dağıtılabileceğinden bile haberdar olmayan veya haberdar olup bunu ortaklarımıza doğru yansıtmayan iftiracılara; biz bunun fizibiletisini yaptık. Kooperatifimizin ne kadar sürede tasfiye edilebileceğini, acil bir tasfiye ile doğacak ek vergi yükümlülüklerinin neler olacağını, varlığımızı ne kadar düşüreceğini, eğer doğru adımlarla bu sürecin geçirilmesi durumunda ortaklarımızın ne kazanımlar elde edeceğini, ne kadar sürede para dağıtılabileceği ve bu tutarların ne kadar olabileceği, genel kurulumuzda, konunun uzmanı tarafından bilgilendirme yapılması sağlanacak, ortaklarımızın kafa karışıklığı giderilecek, ortaklara paralar dağıtılacak yalanı ve algı operasyonu da ortaya konacaktır. Biz kurumsal çalışıyoruz. Kurumsal çalıştığımız için, kurumun ve ortaklarımızın çıkarlarını sonuna kadar savunduğumuz için bugün gönlümüzde, vicdanımızda rahat.?

"AYİNESİ İŞTİR KİŞİNİN LAFA BAKILMAZ"
;Ticaretinde milletin arsalarını parsel parsel hiç edenler, kooperatifte sadece ve sadece kendi çıkarları uğruna çalışacaklardır diyen Arslan, ?Adalet mi arıyoruz. Ben söyleyeyim adaletli olacaksak. Önce sanayide olacaksın, alın teri dökeceksin. Burayı başka odakların planlarının parçası haline getirmeyeceksin. Sonra da grubunun çıkışının adını adalet koyacaksın. Yok böyle bir şey.? dedi. Ortaklara da seslenen S.S. Nazilli Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi yönetim kurulu başkanı Nuri Arslan, ?Değerli ortaklar, vaat güzel şey, biz de ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz diyerek, yaptıklarımızı teminat göstererek vaadlerde bulunuyoruz. Seçime giriyoruz sonuçta. Ancak dün ne yaptın ki yarın onu biçeceksin. Kişisel hırslar, caf caflı sözler, bu kurumu kısa sürede çöküşe götürür? dedi. Şahsı ve yönetim kurulu adına koltuk gibi bir dertleri olmadığını dile getiren Başkan Arslan, ?Biz kurumun bekası için buradayız. Ve kurumun bekası için adayız. Süreçte tabi ki değişim olmalı. 1600 ortağımız arasında biraz motive etsek bu işi yapacak birçok kardeşimiz, arkadaşımız var. Sizlerin de onaylayacağı, süreç içerisinde filizlenecek birçok esnaf kardeşim var. Onlara bu emaneti teslim edeceğiz. Ama şunu söyleyeyim. Sanayide esnaflık yapan bir kendinize bakın, bir de geçmişin de hamaset ve kişisel zenginleşme dışında bir şey bulunmayan bu arkadaşa bakın, gerçeği göreceksiniz. Uzun lafın kısası ben sizin emanetinize sahip çıkmak için, onu geliştirmek için başkanlığa adayım. Bu seçim, bunun seçimidir. Eksikliklerimiz olabilir. Hatalarımız olabilir. Ancak biz ortak akıla inanıyoruz. ve sadece işimizi yapıyoruz. hamaset değil? ifadelerine yer verdi..

"DEMOKRASİNİN GEREĞİNİ YERİNE GETİRECEĞİZ"
Takdir sizlerin, takdir kamuoyunun diyerek ortakları Pazar günü saat 11.00?de gerçekleştirecek genel kurulumu davet eden Başkan Arslan son olarak, ?Son olarak unutulmamalı ki bu genel kurul; ortaklarımızın ve kooperatifimizin geleceğini belirleyeceği gibi huzurunu da sağlamalıdır. Herhangi bir gerginliğe huzursuzluğa mahal vermeyecek, bize yakışan bir şekilde demokrasinin gereğini yerine getireceğiz. Genel kurulumuzu gerçekleştireceğiz? dedi.

Etiketler

building

Nazilli Belediyesi Kamuoyuna Duyuru

Semt pazarlarında tüm esnafımızın eldiven ve maske zorunluluğuna uyması, sosyal mesafeyi koruması önem arz etmektedir.
building

CHP’li Bülbül: Her 5 Kişiden Birinin Belinde Silah Var

CHP Aydın Milletvekili, TBMM Adalet Komisyonu üyesi Süleyman Bülbül, Meclis Genel Kurulunda yaptığı konuşmada bireysel silahlanma sayısını verdi. ‘’Her 5 kişiden birinin belinde silah var dedi’’
building

Nazilli’de Korona Tedbirleri Devam Ediyor

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, dünya genelinde hızla yayılan korona virüsüne karşı ilçede gerçekleştirilen ilaçlama çalışmalarını inceledi.
building

Nazilli Esnafına Çağrı

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, 21 Nisan- 23 Mayıs tarihleri arasında Sümer Rekreasyon Alanı’nda kurulacak panayırda yer alması için Nazilli esnafına çağrıda bulundu.
building

Mesai Sümer'de Başladı

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan Temizlik, Park Bahçe ve Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Sümer Rekreasyon Alanı’nda gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceledi.
building

Nazilli Şehitler İçin Tek Yürek Oldu

İdlib'te Türk Silahlı Kuvvetleri'ne yönelik gerçekleştirilen hain saldırıda 36 askerin şehit olmasının ardından Nazilli Belediyesi şehitlere saygı yürüyüşü düzenledi.

Etiketler

#nazilli belediyesi #duyuru #korona #corona #dezenfektan yapımı #dezenfektan üretimi #coronadan korunma #korona virüsü korunma #el temizliği #el dezenfektanı #evde dezenfektan üretimi #süleyman bülbül #nazilli #korona #corona #temizlik #corona tedbir #koronadan korunmak #nazilli ticaret odası #naztic #corona #duyuru #nazilli #kültür #edebiyat #festival #kültür sanat #edebiyat #yazar #kitap fuarı #nazilli #festival #nazilli belediyesi #nazilli #esnaf #çağrı #esnafa çağrı #panayır #nazilli panayır #nazilli belediyesi #fen işleri #temizlik işleri #nazilli temizlik #nazilli fen işleri #nazilli #şehitler #idlib #saygı yürüyüşü
frikik ingilizcesi frikik ingilizce çeviri frikik çeviri frikik ingilizce çevirisi frikik ingilizce tercüme diem ingilizcesi diem ingilizce çeviri diem çeviri diem ingilizce çevirisi diem ingilizce tercüme sağlama biti ingilizcesi sağlama biti ingilizce çeviri sağlama biti çeviri sağlama biti ingilizce çevirisi sağlama biti ingilizce tercüme başka bir kişi ingilizcesi başka bir kişi ingilizce çeviri başka bir kişi çeviri başka bir kişi ingilizce çevirisi başka bir kişi ingilizce tercüme şanssızlık ingilizcesi şanssızlık ingilizce çeviri şanssızlık çeviri şanssızlık ingilizce çevirisi şanssızlık ingilizce tercüme kanunun ihlali ingilizcesi kanunun ihlali ingilizce çeviri kanunun ihlali çeviri kanunun ihlali ingilizce çevirisi kanunun ihlali ingilizce tercüme Grup Düzenle ingilizcesi Grup Düzenle ingilizce çeviri Grup Düzenle çeviri Grup Düzenle ingilizce çevirisi Grup Düzenle ingilizce tercüme değişen_başv ingilizcesi değişen_başv ingilizce çeviri değişen_başv çeviri değişen_başv ingilizce çevirisi değişen_başv ingilizce tercüme belalı ingilizcesi belalı ingilizce çeviri belalı çeviri belalı ingilizce çevirisi belalı ingilizce tercüme Basit noktalar ingilizcesi Basit noktalar ingilizce çeviri Basit noktalar çeviri Basit noktalar ingilizce çevirisi Basit noktalar ingilizce tercüme az ingilizcesi az ingilizce çeviri az çeviri az ingilizce çevirisi az ingilizce tercüme başlatma hatası ingilizcesi başlatma hatası ingilizce çeviri başlatma hatası çeviri başlatma hatası ingilizce çevirisi başlatma hatası ingilizce tercüme dikey göç ingilizcesi dikey göç ingilizce çeviri dikey göç çeviri dikey göç ingilizce çevirisi dikey göç ingilizce tercüme beyin ingilizcesi beyin ingilizce çeviri beyin çeviri beyin ingilizce çevirisi beyin ingilizce tercüme noktalı çerçeve ingilizcesi noktalı çerçeve ingilizce çeviri noktalı çerçeve çeviri noktalı çerçeve ingilizce çevirisi noktalı çerçeve ingilizce tercüme kaş sırtı ingilizcesi kaş sırtı ingilizce çeviri kaş sırtı çeviri kaş sırtı ingilizce çevirisi kaş sırtı ingilizce tercüme Başlangıç Dizin ingilizcesi Başlangıç Dizin ingilizce çeviri Başlangıç Dizin çeviri Başlangıç Dizin ingilizce çevirisi Başlangıç Dizin ingilizce tercüme park lambası ingilizcesi park lambası ingilizce çeviri park lambası çeviri park lambası ingilizce çevirisi park lambası ingilizce tercüme OBB SINAMASI ingilizcesi OBB SINAMASI ingilizce çeviri OBB SINAMASI çeviri OBB SINAMASI ingilizce çevirisi OBB SINAMASI ingilizce tercüme olağan seçenek ingilizcesi olağan seçenek ingilizce çeviri olağan seçenek çeviri olağan seçenek ingilizce çevirisi olağan seçenek ingilizce tercüme burkulmuş ingilizcesi burkulmuş ingilizce çeviri burkulmuş çeviri burkulmuş ingilizce çevirisi burkulmuş ingilizce tercüme IRP'leri Temizle ingilizcesi IRP'leri Temizle ingilizce çeviri IRP'leri Temizle çeviri IRP'leri Temizle ingilizce çevirisi IRP'leri Temizle ingilizce tercüme Gelişmiş Bul ingilizcesi Gelişmiş Bul ingilizce çeviri Gelişmiş Bul çeviri Gelişmiş Bul ingilizce çevirisi Gelişmiş Bul ingilizce tercüme Sütunlar için Genel Toplam ingilizcesi Sütunlar için Genel Toplam ingilizce çeviri Sütunlar için Genel Toplam çeviri Sütunlar için Genel Toplam ingilizce çevirisi Sütunlar için Genel Toplam ingilizce tercüme açık hava partisi ingilizcesi açık hava partisi ingilizce çeviri açık hava partisi çeviri açık hava partisi ingilizce çevirisi açık hava partisi ingilizce tercüme özel amblem ingilizcesi özel amblem ingilizce çeviri özel amblem çeviri özel amblem ingilizce çevirisi özel amblem ingilizce tercüme genç kız ingilizcesi genç kız ingilizce çeviri genç kız çeviri genç kız ingilizce çevirisi genç kız ingilizce tercüme dosya tipi ingilizcesi dosya tipi ingilizce çeviri dosya tipi çeviri dosya tipi ingilizce çevirisi dosya tipi ingilizce tercüme rüyada ESANS görmek ESANS ESANS anlamı ESANS rüya tabiri rüyada ESANS ne demek? patlak verme ingilizcesi patlak verme ingilizce çeviri patlak verme çeviri patlak verme ingilizce çevirisi patlak verme ingilizce tercüme Paraşütle ilk nasıl atlanıldı kim atladı? Paraşütle ilk nasıl atlanıldı kim atladı? hakkında Paraşütle ilk nasıl atlanıldı kim atladı? içerik Paraşütle ilk nasıl atlanıldı kim atladı? güncel bilgiler Paraşütle ilk nasıl atlanıldı kim atladı? haber ardışık ingilizcesi ardışık ingilizce çeviri ardışık çeviri ardışık ingilizce çevirisi ardışık ingilizce tercüme Gamma Değeri ingilizcesi Gamma Değeri ingilizce çeviri Gamma Değeri çeviri Gamma Değeri ingilizce çevirisi Gamma Değeri ingilizce tercüme düzenlenmiş ingilizcesi düzenlenmiş ingilizce çeviri düzenlenmiş çeviri düzenlenmiş ingilizce çevirisi düzenlenmiş ingilizce tercüme ön yükleme görüntüsü ingilizcesi ön yükleme görüntüsü ingilizce çeviri ön yükleme görüntüsü çeviri ön yükleme görüntüsü ingilizce çevirisi ön yükleme görüntüsü ingilizce tercüme palatika ingilizcesi palatika ingilizce çeviri palatika çeviri palatika ingilizce çevirisi palatika ingilizce tercüme ondalık sekme durakları ingilizcesi ondalık sekme durakları ingilizce çeviri ondalık sekme durakları çeviri ondalık sekme durakları ingilizce çevirisi ondalık sekme durakları ingilizce tercüme çoklama ingilizcesi çoklama ingilizce çeviri çoklama çeviri çoklama ingilizce çevirisi çoklama ingilizce tercüme kanat oyuncusu ingilizcesi kanat oyuncusu ingilizce çeviri kanat oyuncusu çeviri kanat oyuncusu ingilizce çevirisi kanat oyuncusu ingilizce tercüme kayısı marmeladı ingilizcesi kayısı marmeladı ingilizce çeviri kayısı marmeladı çeviri kayısı marmeladı ingilizce çevirisi kayısı marmeladı ingilizce tercüme etli dolma ingilizcesi etli dolma ingilizce çeviri etli dolma çeviri etli dolma ingilizce çevirisi etli dolma ingilizce tercüme ikili arama ingilizcesi ikili arama ingilizce çeviri ikili arama çeviri ikili arama ingilizce çevirisi ikili arama ingilizce tercüme içinde ingilizcesi içinde ingilizce çeviri içinde çeviri içinde ingilizce çevirisi içinde ingilizce tercüme kritiklik ingilizcesi kritiklik ingilizce çeviri kritiklik çeviri kritiklik ingilizce çevirisi kritiklik ingilizce tercüme ördek ingilizcesi ördek ingilizce çeviri ördek çeviri ördek ingilizce çevirisi ördek ingilizce tercüme beyaz peynir ingilizcesi beyaz peynir ingilizce çeviri beyaz peynir çeviri beyaz peynir ingilizce çevirisi beyaz peynir ingilizce tercüme satış ingilizcesi satış ingilizce çeviri satış çeviri satış ingilizce çevirisi satış ingilizce tercüme süzülmüş ingilizcesi süzülmüş ingilizce çeviri süzülmüş çeviri süzülmüş ingilizce çevirisi süzülmüş ingilizce tercüme rüyada hünsa görmek hünsa hünsa anlamı hünsa rüya tabiri rüyada hünsa ne demek? oluşturur ingilizcesi oluşturur ingilizce çeviri oluşturur çeviri oluşturur ingilizce çevirisi oluşturur ingilizce tercüme