AFAD’IN YAPTIĞI ÖLÇÜM NEDEN AÇIKLANMIYOR?

AFAD’IN YAPTIĞI ÖLÇÜM NEDEN AÇIKLANMIYOR?

Aydın’da JES’ler yüzünden hava kalitesinin düşmesi yaklaşık 3 ay önce Kocagür Mahallesi’nde AFAD ekipleri tarafından yapılan ölçümle yeniden gündeme gelmişti. Yapılan ölçümün sonucunun paylaşılmaması üzerine CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül konuyu Meclis’e taşıdı.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un yanıtlaması istemiyle soru önergesi veren Bülbül Bakan’a şu soruları yöneltti: 

- Son 1 yıl içinde Aydın Valiliği tarafından yapılan denetimlerde hangi değerlerin ölçümü yapılmıştır?  
- Ölçülen değerler arasında çürük yumurta kokusuna sebep olan Hidrojen Sülfür gazı var mıdır?
- Yapılan ölçümler hangi sıklıkla ve hangi yer seçim parametreleri kullanılarak yapılmaktadır?
- Söz konusu ölçümler, devlet kurumları tarafından mı yoksa özel firmalar aracılığıyla mı yapılmaktadır? 
- 09.10.2019 tarihinde Aydın Efeler Kocagür Mahallesi mevkiinde AFAD ekiplerince yapılan bir ölçüm var mıdır? Ölçüm yapıldı ise elde edilen sonuçlar nelerdir? Ölçümlerin kamuoyuyla paylaşılmamasının sebebi nedir?  
 

Etiketler

#afad #süleyman bülbül #jeotermal #jes

building

Nazilli Şehiriçi Minibüs Güzergahları

Nazilli Şehiriçi Güzergahları, Nazilli Minibüs Güzergahları, Nazilli Dolmuş Saatleri, Nazilli Minibüs Saatleri Nazilli Dolmuş Güzergahları, Nazilli Şehiriçi Minibüsleri
building

Okuyuverin Gari

Okuyuverin Gari Nazilli Kitap Fuarı başlıyor. Nazilli Belediyesi tarafından düzenlenen Okuyuverin Gari Nazilli Kitap Fuarı, 21 Şubat- 1 Mart tarihleri arasında Sümer Rekreasyon Alanı’nda kitapseverlerle buluşacak.
building

Fransız Konsolosu’ndan Başkan Özcan’a Ziyaret

Fransız İzmir Fahri Konsolosu Zeliha Toprak, Fransız Kültür Merkezi Müdürü Caroline David ve Gazeteci Yazar Gülşah Elikbank, Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı makamında ziyaret etti.
building

Nazilli'de Muhteşem Deve Güreşi!

Ege'nin incisi Nazilli'de düzenlenen yılın büyük Deve Güreşi Festivali yaklaşık 10 bin kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Etiketler

#rüyada canavar ne demek? #rüyada dalkavukluk ne demek? #rüyada alışmak ne demek? #rüyada azgınlık ne demek? #rüyada arş-ı ala ne demek? #rüyada dama ne demek? #rüyada bamya ne demek? #rüyada Diken ne demek? #rüyada av köpeği ne demek? #rüyada alay etmek ne demek? #rüyada cezaevi ne demek? #rüyada boğulmak ne demek? #rüyada alçıcı ne demek? #rüyada casus ne demek? #rüyada Basa Dön ne demek? #rüyada ejderha ne demek? #rüyada Dans ne demek? #rüyada arı beyi ne demek? #rüyada Dalgalar ne demek? #rüyada Dükkan ne demek? #rüyada bakan ne demek? #rüyada ağaç tekne ne demek? #rüyada ayrılmak ne demek? #rüyada ceviz ağacı ne demek? #rüyada ahçı ne demek? #rüyada çanta ne demek? #rüyada çayır ne demek? #rüyada alim ne demek? #rüyada davavekili ne demek? #rüyada buhurlanmak ne demek? #rüyada çay 2 ne demek? #rüyada davud (a.s.) ne demek? #rüyada ad ne demek? #rüyada ceza ne demek? #rüyada balık ne demek? #rüyada ECZANE ne demek? #rüyada danışman ne demek? #rüyada ayak ne demek? #rüyada başak ne demek? #rüyada durmak ne demek? #rüyada abluka ne demek? #rüyada acımak ne demek? #rüyada atmaca ne demek? #rüyada ABLA ne demek? #rüyada dargınlık ne demek? #rüyada bira ne demek? #rüyada amale ne demek? #rüyada boşanmak ne demek? #rüyada daktilo ne demek? #rüyada AT ne demek? #Nazilli Şehiriçi Güzergahları #Nazilli Minibüs Güzergahları #Nazilli Dolmuş Saatleri #Nazilli Minibüs Saatleri Nazilli Dolmuş Güzergahları #nazilli minibüs #minibüs seferleri #minibüs saatleri #dolmuş saatleri #Nazilli Şehiriçi Minibüsleri #özel günler #dini günler #özel haftalar #kutlama günleri #kutlama haftası #kutlama #ocak kutlama günleri #şubat kutlama günleri #mart kutlama günleri #nisan kutlama günleri #mayıs kutlama günleri #haziran kutlama günleri #temmuz kutlama günleri #ağustos kutlama günleri #eylül kutlama günleri #ekim kutlama günleri #kasım kutlama günleri #aralık kutlama günleri #2020 kutlama günleri #2020 anma günleri #nazilli #fuar #okuyuverin gari #kitap fuarı #nazilli kitap fuarı #nazilli #nazilli belediyesi #fransız konsolosu #ziyaret #Zeliha Toprak #Caroline David Gülşah Elikbank #Kürşat Engin Özcan #nazilli #ihale #selahattin acar #düğün salonu #nazilli #akdoruk #yavuz selim ilkokulu #gezi