Vatandaşlara Her Gün Ücretsiz Sıcak Çorba Dağıtılıyor

VATANDAŞLARA HER GÜN ÜCRETSİZ SICAK ÇORBA DAĞITILIYOR

Aydın genelinde yıllardır devam eden uygulamayla soğuk kış günlerinde vatandaşlara ücretsiz sıcak çorba dağıtılıyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da soğuk kış aylarında vatandaşların içini ısıtmak için Aydın genelinde çorba dağıtmaya devam ediyor. Vatandaşlar Aydın genelinde kurulan her pazarda yapılan çorba dağıtımlarından çok mutlu olduklarını söyleyip Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'na teşekkür etti.

Özellikle pazarcı esnafı için dağıtımı yapılan çorbalar gece saatlerinde hazırlanmaya başlıyor. Aydın genelinde kurulan her pazarda sabah saatlerinde yapılan dağıtımlarla günlük 5 bin kişiye ulaşılıyor. Dağıtılan çorbalardan pazarcı esnafının yanı sıra pazara gelen vatandaşlar da faydalanıyor. Pazarcı esnafı ise uygulamadan çok memnun olduklarını belirtip "Bu uygulamadan hem esnaf hem de buradan geçen vatandaş faydalanıyor. Uygulamadan çok memnunuz. Çorba dağıtımı zor durumdaki vatandaşlarımızın da imdadına yetişiyor. Günlük bir çorba yaklaşık 10 lira. Vatandaş dağıtılan çorbayı alarak sabah kahvaltısını yapmış oluyor" ifadelerini kullandı. Vatandaşlar özellikle soğuk günlerde çorbanın içlerini ısıttığını belirtiyor.

Etiketler

#aydın büyükşehir #özlem çerçioğlu #çorba ikramı #ücretsiz çorba

building

Nazilli Şehiriçi Minibüs Güzergahları

Nazilli Şehiriçi Güzergahları, Nazilli Minibüs Güzergahları, Nazilli Dolmuş Saatleri, Nazilli Minibüs Saatleri Nazilli Dolmuş Güzergahları, Nazilli Şehiriçi Minibüsleri
building

Okuyuverin Gari

Okuyuverin Gari Nazilli Kitap Fuarı başlıyor. Nazilli Belediyesi tarafından düzenlenen Okuyuverin Gari Nazilli Kitap Fuarı, 21 Şubat- 1 Mart tarihleri arasında Sümer Rekreasyon Alanı’nda kitapseverlerle buluşacak.
building

Fransız Konsolosu’ndan Başkan Özcan’a Ziyaret

Fransız İzmir Fahri Konsolosu Zeliha Toprak, Fransız Kültür Merkezi Müdürü Caroline David ve Gazeteci Yazar Gülşah Elikbank, Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı makamında ziyaret etti.
building

Nazilli'de Muhteşem Deve Güreşi!

Ege'nin incisi Nazilli'de düzenlenen yılın büyük Deve Güreşi Festivali yaklaşık 10 bin kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Etiketler

#rüyada defterdar ne demek? #rüyada balık ne demek? #rüyada antrenör ne demek? #rüyada duvar ne demek? #rüyada baklava ne demek? #rüyada bahçıvan ne demek? #rüyada AKARSU ne demek? #rüyada duvar saati ne demek? #rüyada astrolog ne demek? #rüyada çam ne demek? #rüyada akıl hastanesi ne demek? #rüyada çıplaklık ne demek? #rüyada altgeçit ne demek? #rüyada akvaryum ne demek? #rüyada anber ne demek? #rüyada caymak ne demek? #rüyada danyal (a.s.) ne demek? #rüyada aktör ne demek? #rüyada çoğan otu ne demek? #rüyada avlanmak ne demek? #rüyada bir araya gelmek ne demek? #rüyada buzdolabı ne demek? #rüyada cima ne demek? #rüyada anarşi ne demek? #rüyada ay ne demek? #rüyada akıl ne demek? #rüyada Duvarlar ne demek? #rüyada asmakabağı ne demek? #rüyada bağırmak ne demek? #rüyada asa ne demek? #rüyada bağışlamak ne demek? #rüyada CEHENNEM ne demek? #rüyada ağaç tekne ne demek? #rüyada canbaz ne demek? #rüyada ateş koru ne demek? #rüyada dağlamak ne demek? #rüyada ceylan ne demek? #rüyada BİRA ne demek? #rüyada alkış ne demek? #rüyada dudak ne demek? #rüyada çoban yıldızı ne demek? #rüyada atmaca ne demek? #rüyada ÇUKUR ne demek? #rüyada askeri bando ne demek? #rüyada bakırcı ne demek? #rüyada BAHÇE ne demek? #rüyada boyunbağı ne demek? #rüyada çayırkuşu ne demek? #rüyada aile ne demek? #rüyada can yakmak ne demek? #Nazilli Şehiriçi Güzergahları #Nazilli Minibüs Güzergahları #Nazilli Dolmuş Saatleri #Nazilli Minibüs Saatleri Nazilli Dolmuş Güzergahları #nazilli minibüs #minibüs seferleri #minibüs saatleri #dolmuş saatleri #Nazilli Şehiriçi Minibüsleri #özel günler #dini günler #özel haftalar #kutlama günleri #kutlama haftası #kutlama #ocak kutlama günleri #şubat kutlama günleri #mart kutlama günleri #nisan kutlama günleri #mayıs kutlama günleri #haziran kutlama günleri #temmuz kutlama günleri #ağustos kutlama günleri #eylül kutlama günleri #ekim kutlama günleri #kasım kutlama günleri #aralık kutlama günleri #2020 kutlama günleri #2020 anma günleri #nazilli #fuar #okuyuverin gari #kitap fuarı #nazilli kitap fuarı #nazilli #nazilli belediyesi #fransız konsolosu #ziyaret #Zeliha Toprak #Caroline David Gülşah Elikbank #Kürşat Engin Özcan #nazilli #ihale #selahattin acar #düğün salonu #nazilli #akdoruk #yavuz selim ilkokulu #gezi