Londra Yolcusu Çocuklar Başkan Özcan’ı Ziyaret Etti

LONDRA YOLCUSU ÇOCUKLAR BAŞKAN ÖZCAN’I ZİYARET ETTİ

Londra'nın En iyi Dil Okulu ödüllü Burlington School of English adlı programa katılacak Gerçek Zafer Koleji öğrencileri, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı makamında ziyaret etti.

Nazilli adına yapacak oldukları kültür elçiliği için öğrencilere teşekkür eden Başkan Özcan, Londra’daki program hakkında İngilizce Öğretmeni Sevil Güven Ashpool’dan bilgi aldı. 

NAZİLLİ’Yİ TEMSİL EDECEKLER
Kurucu Müdür Eşemen Ekdal ile birlikte 26 Ocak’ta başlayacak ve 1 hafta sürecek Londra'nın en iyi dil okulunda eğitim, kültür,  bilim ve sanat derslerini içeren programlara katılacaklarını belirten Ashpool; “Bu program ile Dünya vatandaşlığına ilk adımımızı atıyoruz. Öğrencilerimiz, İngilizce konuşma ve İngilizce iletişim becerilerini geliştirme odaklı bir eğitim alacaklar” dedi.

“SİZLER BİZİM GELECEĞİMİZSİNİZ”
Başkan Özcan; “Çocuklarımız, tam zamanlı ve zengin çeşitte sosyal ve kültürel gezilerle İngiltere’de eğlenceli bir sosyal programa entegre olacaklar. Dünya çok hızlı değişiyor ve gelişiyor. Bizim için ivmelenme noktası da çok büyük örneklerdensiniz. Yaşınız bizden küçük ama siz bizden öndesiniz.  Bunu daha da ileri götürerek önce Nazillimizi, Aydın’ımızı ve ülkemizi temsil edeceksiniz. Dünya çapında güzel işler yapacağınıza, ses getireceğinize inanıyorum.  Kendinizi temsil ederken memleketimizi de temsil ettiğinizin bilinciyle hareket ederek hepimizi yukarılara taşıyacağınıza inanıyoruz. Atatürk’ün de dediği gibi, sizler bizim geleceğimizsiniz” ifadelerini kullandı.
 

Etiketler

#Burlington School of English #nazilli zafer koleji #ingiltere #nazilli

building

Nazilli Şehiriçi Minibüs Güzergahları

Nazilli Şehiriçi Güzergahları, Nazilli Minibüs Güzergahları, Nazilli Dolmuş Saatleri, Nazilli Minibüs Saatleri Nazilli Dolmuş Güzergahları, Nazilli Şehiriçi Minibüsleri
building

Okuyuverin Gari

Okuyuverin Gari Nazilli Kitap Fuarı başlıyor. Nazilli Belediyesi tarafından düzenlenen Okuyuverin Gari Nazilli Kitap Fuarı, 21 Şubat- 1 Mart tarihleri arasında Sümer Rekreasyon Alanı’nda kitapseverlerle buluşacak.
building

Fransız Konsolosu’ndan Başkan Özcan’a Ziyaret

Fransız İzmir Fahri Konsolosu Zeliha Toprak, Fransız Kültür Merkezi Müdürü Caroline David ve Gazeteci Yazar Gülşah Elikbank, Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı makamında ziyaret etti.
building

Nazilli'de Muhteşem Deve Güreşi!

Ege'nin incisi Nazilli'de düzenlenen yılın büyük Deve Güreşi Festivali yaklaşık 10 bin kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Etiketler

#rüyada açmak ne demek? #rüyada başak ne demek? #rüyada daktilo ne demek? #rüyada bal ne demek? #rüyada Dere ne demek? #rüyada canavar ne demek? #rüyada balya ne demek? #rüyada ayak bileziği ne demek? #rüyada balya ipi ne demek? #rüyada BALTA ne demek? #rüyada bal tulumu ne demek? #rüyada ALTIN ne demek? #rüyada Basa Dön ne demek? #rüyada balta ne demek? #rüyada çarşaf ne demek? #rüyada açığa vurmak ne demek? #rüyada aranmak ne demek? #rüyada BÜRO ne demek? #rüyada balta ne demek? #rüyada buzağı ne demek? #rüyada darphane ne demek? #rüyada AKTÖR ne demek? #rüyada bağlamak ne demek? #rüyada alçak gönüllülük ne demek? #rüyada ağaçlık ne demek? #rüyada dayak ne demek? #rüyada atlas (harita) ne demek? #rüyada asma ne demek? #rüyada dabağ ne demek? #rüyada balya sıkıcı ne demek? #rüyada bileği taşı ne demek? #rüyada dabak ne demek? #rüyada boğazlamak ne demek? #rüyada balon ne demek? #rüyada affetmek ne demek? #rüyada çuvaldız ne demek? #rüyada Dans ne demek? #rüyada beağrısı ne demek? #rüyada ÇOCUK ne demek? #rüyada balık ağı ne demek? #rüyada dört büyük halife ne demek? #rüyada düşmanı kuşatmak ne demek? #rüyada çadırcı ne demek? #rüyada akrep ne demek? #rüyada balgam ne demek? #rüyada çağıran birisi ne demek? #rüyada çocuk bakıcısı ne demek? #rüyada albüm ne demek? #rüyada bavul ne demek? #rüyada avcı ne demek? #Nazilli Şehiriçi Güzergahları #Nazilli Minibüs Güzergahları #Nazilli Dolmuş Saatleri #Nazilli Minibüs Saatleri Nazilli Dolmuş Güzergahları #nazilli minibüs #minibüs seferleri #minibüs saatleri #dolmuş saatleri #Nazilli Şehiriçi Minibüsleri #özel günler #dini günler #özel haftalar #kutlama günleri #kutlama haftası #kutlama #ocak kutlama günleri #şubat kutlama günleri #mart kutlama günleri #nisan kutlama günleri #mayıs kutlama günleri #haziran kutlama günleri #temmuz kutlama günleri #ağustos kutlama günleri #eylül kutlama günleri #ekim kutlama günleri #kasım kutlama günleri #aralık kutlama günleri #2020 kutlama günleri #2020 anma günleri #nazilli #fuar #okuyuverin gari #kitap fuarı #nazilli kitap fuarı #nazilli #nazilli belediyesi #fransız konsolosu #ziyaret #Zeliha Toprak #Caroline David Gülşah Elikbank #Kürşat Engin Özcan #nazilli #ihale #selahattin acar #düğün salonu #nazilli #akdoruk #yavuz selim ilkokulu #gezi