Işıklar'da Yangın

IŞIKLAR'DA YANGIN

Nazilli'ye bağlı Işıklar Mahallesi'ndeki bir evde meydana gelen ve yan evlere de sıçrayan yangının ardından belediye ekipleri ile bölgeye giden Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, can kaybının yaşanmadığını bildirdi.

Sabah saat 6 sularında yaşanan yangının ardından tüm yetkili ekiplerle müdahale edildiğini söyleyen Başkan Özcan; "Işıklar Köyümüzde sabah 06.00 sularında bir vatandaşımızın evinde başlayan yangın, yan evlere de sıçraması ile 5 eve sirayet ediyor. Maddi hasarımız var. Allah'a şükür, can kaybımız yok. Şu an itibari ile ekiplerimiz yangını kontrol altına aldılar. Büyük duyarlılık gösteren tüm ekiplerimize ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Hepimize büyük geçmiş olsun" dedi.

Etiketler

#nazilli #ışıklar #yangın #kürşat engin özcan #nazilli belediyesi

building

Başkan Özcan Sözünü Tuttu

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Futbol Takımı’na verdiği spor malzemeleri sözünü tuttu.
building

Nazilli’den Depremzedelere Yardım Eli

Nazilli Belediyesi, Kaymakamlık ve Kent Konseyi iş birliğiyle düzenlenen Elazığ ve Malatya’ya yardım kampanyasında toplanan malzemeler, depremzedelere ulaştırılmak üzere yola çıktı.

Etiketler

#google #siri #dinleme #ses dinleme #telefon dinleme #bilgisayar dinleme #kürşat engin özcan #nazilli belediyesi #sevgililer günü #süpriz #nazilli belediyesi #sivrisinekle mücadele #kürşat engin özcan #Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi #futbol takımı #nazilli #nazilli belediyesi #depremzede #yardım #elazığ deprem #malatya deprem #elazığ yardım #malatya yardım #mehmet öğretmen #destek #nazilli belediyesi #nazilli #ihale #nazillibelediyesi #nazilli belediyesi #ingilizce kursu #İngiliz Kültür Yabancı Dil Okulu #nazilli #nazilli belediyesi #Selahattin Acar Düğün Salonu #nazilli #ihale #demirci mehmet efe #nazilli #nazilli belediyesi #anma töreni