Nazilli Belediyesi’nden Şefkat Eli

NAZİLLİ BELEDİYESİ’NDEN ŞEFKAT ELİ

Nazilli’nin Işıklar Mahallesi’nde çıkan yangında evleri zarar gören yangınzedelere Nazilli Belediyesi Evde Bakım Birimi personelleri büyük destek verdi. Yangında özellikle engelliler ve yaşlı kadınları telkin etmeye çalışan Belediye personelleri, sağlık kontrolü amacıyla Nazilli Devlet Hastanesi’ne getirdi.

Nazilli Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı Evde Bakım Birimi personelleri, Işıklar Mahallesi’ndeki yangın haberinin alınmasının ardından sabahın ilk ışıklarıyla birlikte mesailerine erken başladı. Yangında evi zarar gören ailelerin yanında destek olan Birim personelleri, özellikle yaşlılar ve engellilerle yakından ilgilenerek, yanlarında oldu. Evinin yanması nedeniyle ilaçlarını alamayan yaşlı vatandaşlar ile engelli ve sağlık hizmeti alan vatandaşların ihtiyaçlarını gidermeye çalışan ekipler, bazı vatandaşları da hastaneye götürerek sağlık kontrolünden geçirilmelerini sağladı. Hastanedeki tedavilerinin ardından, Işıklar Mahallesine giderek vatandaşlara psikolojik destek veren ekipler, Nazilli Belediyesi’nin şefkatli yüzünü de bu zor günde vatandaşlarına göstermiş oldu.

Etiketler

#nazilli #ışıklar #nazilli belediyesi #evde bakım

building

Nazilli Şehiriçi Minibüs Güzergahları

Nazilli Şehiriçi Güzergahları, Nazilli Minibüs Güzergahları, Nazilli Dolmuş Saatleri, Nazilli Minibüs Saatleri Nazilli Dolmuş Güzergahları, Nazilli Şehiriçi Minibüsleri
building

Okuyuverin Gari

Okuyuverin Gari Nazilli Kitap Fuarı başlıyor. Nazilli Belediyesi tarafından düzenlenen Okuyuverin Gari Nazilli Kitap Fuarı, 21 Şubat- 1 Mart tarihleri arasında Sümer Rekreasyon Alanı’nda kitapseverlerle buluşacak.
building

Fransız Konsolosu’ndan Başkan Özcan’a Ziyaret

Fransız İzmir Fahri Konsolosu Zeliha Toprak, Fransız Kültür Merkezi Müdürü Caroline David ve Gazeteci Yazar Gülşah Elikbank, Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı makamında ziyaret etti.
building

Nazilli'de Muhteşem Deve Güreşi!

Ege'nin incisi Nazilli'de düzenlenen yılın büyük Deve Güreşi Festivali yaklaşık 10 bin kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Etiketler

#rüyada dağkeçisi ne demek? #rüyada Dev ne demek? #rüyada baykuş ne demek? #rüyada ahır ne demek? #rüyada badem şekeri ne demek? #rüyada cüzdan ne demek? #rüyada açlık ne demek? #rüyada BUĞDAY ne demek? #rüyada çanta ne demek? #rüyada ağrı ne demek? #rüyada arafat dağı ne demek? #rüyada çay bardağı ne demek? #rüyada alem 2 ne demek? #rüyada almak ve satmak ne demek? #rüyada dantel ne demek? #rüyada badana ne demek? #rüyada Dantel ne demek? #rüyada çoban yıldızı ne demek? #rüyada ağustos böceği ne demek? #rüyada bando ne demek? #Goncalı tren seferi #rüyada duvak ne demek? #rüyada badem ne demek? #rüyada amu derya ne demek? #rüyada bayır ne demek? #rüyada çakal ne demek? #rüyada anne ne demek? #rüyada CAM ne demek? #rüyada amin demek ne demek? #rüyada cenaze ne demek? #rüyada arap ne demek? #rüyada daire ne demek? #rüyada çalışmak ne demek? #rüyada akbaba ne demek? #rüyada asık ne demek? #rüyada cemaziyelevvel ne demek? #rüyada ahır ne demek? #rüyada dabak ne demek? #rüyada bağlamak ne demek? #rüyada çarşı ve pazar ne demek? #rüyada çıkmak ne demek? #rüyada altın ne demek? #rüyada eczane ne demek? #rüyada buğday ne demek? #rüyada Dağ ne demek? #rüyada bamteli ne demek? #rüyada aldatmak ne demek? #rüyada ana ne demek? #rüyada düşmandan kaçmak ne demek? #rüyada ÇEŞME ne demek? #Nazilli Şehiriçi Güzergahları #Nazilli Minibüs Güzergahları #Nazilli Dolmuş Saatleri #Nazilli Minibüs Saatleri Nazilli Dolmuş Güzergahları #nazilli minibüs #minibüs seferleri #minibüs saatleri #dolmuş saatleri #Nazilli Şehiriçi Minibüsleri #özel günler #dini günler #özel haftalar #kutlama günleri #kutlama haftası #kutlama #ocak kutlama günleri #şubat kutlama günleri #mart kutlama günleri #nisan kutlama günleri #mayıs kutlama günleri #haziran kutlama günleri #temmuz kutlama günleri #ağustos kutlama günleri #eylül kutlama günleri #ekim kutlama günleri #kasım kutlama günleri #aralık kutlama günleri #2020 kutlama günleri #2020 anma günleri #nazilli #fuar #okuyuverin gari #kitap fuarı #nazilli kitap fuarı #nazilli #nazilli belediyesi #fransız konsolosu #ziyaret #Zeliha Toprak #Caroline David Gülşah Elikbank #Kürşat Engin Özcan #nazilli #ihale #selahattin acar #düğün salonu #nazilli #akdoruk #yavuz selim ilkokulu #gezi