Kanal Yolu’nda 2. Etap Çalışmaları Başladı

KANAL YOLU’NDA 2. ETAP ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, yeni haftaya Yıldıztepe Mahallesi Kanal Yolu’nda gerçekleştirilen ikinci etap çalışmalarını inceleyerek başladı. Aydın Büyükşehir Belediyesi ve Nazilli Belediyesi tarafından Yıldıztepe Mahallesi Mehmet Yüzügüler Sokak’ta gerçekleştirilen çalışmalarda ikinci etaba gelindi.

Vatandaşların mağdur olmaması ve trafik akışının engellenmemesi için çalışmaların ivedilikle gerçekleştirildiğini belirten Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; “Yeni haftaya Yıldıztepe Mahallemizde başladık. Kanal Yolu’nda Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz eş zamanlı olarak birinci etap bordür, parke taşı döşeme ve ikinci etap yol kazı işlemlerine başladı. Birinci etap altyapı çalışmalarımız tamamlandı. En kısa sürede ikinci etabımızı da tamamlayacağız” dedi.
Ana yolların yanı sıra kötü durumda olan tali yollarda da yenileme çalışması yapılacağını ifade eden Başkan Özcan; “Caddesiyle sokağıyla her anlamda örnek bir Nazilli için tüm ekibimizle birlikte 7/24 sahadayız. Ekiplerimiz burada büyük bir emek vererek özveri ile çalışıyorlar. Ben hepsine çok teşekkür ediyorum. İncelemelerimiz sırasında vatandaşlarımızla sohbet ettik. Çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Onların teveccühüyle daha güzel işler yapmaya gayret edeceğiz” sözlerini kaydetti.

Nazilli genelinde görüntü kirliliği yaşanmaması ve mahallelerin güvenliğinin sağlanması konusunda hassasiyet gösteren Özcan, incelemeleri sırasında karşılaştığı atıl binaların yıkılması talimatını verdi.

Etiketler

#nazilli belediyesi #aydın büyükşehir belediyesi #kanalyolu #altyapı çalışması

building

Nazilli Şehiriçi Minibüs Güzergahları

Nazilli Şehiriçi Güzergahları, Nazilli Minibüs Güzergahları, Nazilli Dolmuş Saatleri, Nazilli Minibüs Saatleri Nazilli Dolmuş Güzergahları, Nazilli Şehiriçi Minibüsleri
building

Okuyuverin Gari

Okuyuverin Gari Nazilli Kitap Fuarı başlıyor. Nazilli Belediyesi tarafından düzenlenen Okuyuverin Gari Nazilli Kitap Fuarı, 21 Şubat- 1 Mart tarihleri arasında Sümer Rekreasyon Alanı’nda kitapseverlerle buluşacak.
building

Fransız Konsolosu’ndan Başkan Özcan’a Ziyaret

Fransız İzmir Fahri Konsolosu Zeliha Toprak, Fransız Kültür Merkezi Müdürü Caroline David ve Gazeteci Yazar Gülşah Elikbank, Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı makamında ziyaret etti.
building

Nazilli'de Muhteşem Deve Güreşi!

Ege'nin incisi Nazilli'de düzenlenen yılın büyük Deve Güreşi Festivali yaklaşık 10 bin kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Etiketler

#rüyada ayakkabıcı ne demek? #rüyada dalga ne demek? #rüyada ağaçkurdu ne demek? #rüyada ahize ne demek? #rüyada cesaret ne demek? #rüyada domates ne demek? #rüyada azalmak ne demek? #rüyada dansçı ne demek? #rüyada ÇEŞME ne demek? #rüyada Buğday ekmeği ne demek? #rüyada çamaşır suyu ne demek? #rüyada ada tavşanı ne demek? #rüyada ada ne demek? #rüyada Dal ne demek? #rüyada AKREP ne demek? #rüyada aşk / aşık ne demek? #rüyada aza ne demek? #rüyada Davul ne demek? #rüyada ağaç kabuğu ne demek? #rüyada caymak ne demek? #rüyada alyans ne demek? #rüyada duvar saati ne demek? #rüyada damar ne demek? #rüyada amca ne demek? #rüyada buzdolabı ne demek? #rüyada Dedikodu ne demek? #rüyada antika eşya ne demek? #rüyada akran ne demek? #rüyada çöpçatan ne demek? #rüyada çıngırak ne demek? #rüyada beraat etmek ne demek? #rüyada askı ne demek? #rüyada Domino taşları ne demek? #rüyada ACUZE ne demek? #rüyada çağıran birisi ne demek? #rüyada boyuna sarılmak ne demek? #rüyada ceviz ağacı ne demek? #rüyada aydınlık ne demek? #rüyada ÇUVAL ne demek? #rüyada azrail(a.s.) ne demek? #rüyada denizaltı ne demek? #rüyada ateş ne demek? #rüyada akika kurbanı ne demek? #rüyada bade (ilahi aşk... ne demek? #rüyada antrenör ne demek? #rüyada cemaziyelevvel ne demek? #rüyada balıkçı ne demek? #rüyada Doktor ne demek? #rüyada deve yavrusu ne demek? #rüyada canbaz ne demek? #Nazilli Şehiriçi Güzergahları #Nazilli Minibüs Güzergahları #Nazilli Dolmuş Saatleri #Nazilli Minibüs Saatleri Nazilli Dolmuş Güzergahları #nazilli minibüs #minibüs seferleri #minibüs saatleri #dolmuş saatleri #Nazilli Şehiriçi Minibüsleri #özel günler #dini günler #özel haftalar #kutlama günleri #kutlama haftası #kutlama #ocak kutlama günleri #şubat kutlama günleri #mart kutlama günleri #nisan kutlama günleri #mayıs kutlama günleri #haziran kutlama günleri #temmuz kutlama günleri #ağustos kutlama günleri #eylül kutlama günleri #ekim kutlama günleri #kasım kutlama günleri #aralık kutlama günleri #2020 kutlama günleri #2020 anma günleri #nazilli #fuar #okuyuverin gari #kitap fuarı #nazilli kitap fuarı #nazilli #nazilli belediyesi #fransız konsolosu #ziyaret #Zeliha Toprak #Caroline David Gülşah Elikbank #Kürşat Engin Özcan #nazilli #ihale #selahattin acar #düğün salonu #nazilli #akdoruk #yavuz selim ilkokulu #gezi