Şehitlerimizin Emaneti Olan Ailelerinin Her Zaman Başımızın Üstünde Yeri Var

ŞEHİTLERİMİZİN EMANETİ OLAN AİLELERİNİN HER ZAMAN BAŞIMIZIN ÜSTÜNDE YERİ VAR

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan ve Şehit Aileleri Derneği Başkanı Jale Keskin, Şehit Önder Ayıklar ve Şehit Ali Günay’ın ailesini evlerinde ziyaret etti.

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Eşi Aslı Özcan ve Şehit Aileleri Derneği Başkanı Jale Keskin, Şehit Önder Ayıklar ve Şehit Ali Günay’ın ailesini evlerinde ziyaret etti.

18 Mart’a kadar belirli bir program dahilinde ilçedeki şehit ailelerinin tamamını ziyaret edeceklerini söyleyen Başkan Özcan, “Bizler, hayatımızın her anında vatanı ve milleti uğruna canlarını hiçe sayan evlatlarımızın aziz hatıralarını yaşatmak ve emanetlerine sahip çıkmakla mükellefiz. Şehitlerimizin bizlere emaneti olan ailelerinin her zaman başımızın üstünde yeri var. Bugün bizleri evlerinde çok güzel bir şekilde misafir ettiler. Bizim de kendilerine her zaman kapımız sonuna kadar açık ” sözlerini kaydetti.

Şehit ailelerine desteklerinden dolayı Başkan Özcan’a teşekkür eden Keskin; “Başkanımız şehit ailelerimizi belediye başkanı seçilmeden önce de sürekli ziyaret ediyordu. Sık Sık onların sorunlarını, sıkıntılarını dinleyip sevinçlerine ortak oluyor. Bu bizim için çok önemli. Bundan sonraki süreçte de ailelerimizi ziyaret etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.
 

Etiketler

#nazilli #şehit aileleri

building

Başkan Özcan Sözünü Tuttu

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Futbol Takımı’na verdiği spor malzemeleri sözünü tuttu.
building

Nazilli’den Depremzedelere Yardım Eli

Nazilli Belediyesi, Kaymakamlık ve Kent Konseyi iş birliğiyle düzenlenen Elazığ ve Malatya’ya yardım kampanyasında toplanan malzemeler, depremzedelere ulaştırılmak üzere yola çıktı.

Etiketler

#google #siri #dinleme #ses dinleme #telefon dinleme #bilgisayar dinleme #kürşat engin özcan #nazilli belediyesi #sevgililer günü #süpriz #nazilli belediyesi #sivrisinekle mücadele #kürşat engin özcan #Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi #futbol takımı #nazilli #nazilli belediyesi #depremzede #yardım #elazığ deprem #malatya deprem #elazığ yardım #malatya yardım #mehmet öğretmen #destek #nazilli belediyesi #nazilli #ihale #nazillibelediyesi #nazilli belediyesi #ingilizce kursu #İngiliz Kültür Yabancı Dil Okulu #nazilli #nazilli belediyesi #Selahattin Acar Düğün Salonu #nazilli #ihale #demirci mehmet efe #nazilli #nazilli belediyesi #anma töreni