Sanatta Büyük Adım !

SANATTA BÜYÜK ADIM !

Polonya Wroclaw’da Eugeniusz Geppert Güzel Sanatlar Akademisi ve İzmir Ekonomi Üniversitesi'nin ortaklığıyla, Nazilli'de yapılacak olan sanat projesi için protokol imzalandı.

Polonya Wroclaw’da Eugeniusz Geppert Güzel Sanatlar Akademisi Rektör Danışmanı Prof. Dr. Aleksandra Janik, Dekan Prof. Dr. Jakub Jernajczyk ve Proje Koordinatörü Doktora Üyesi Dilay Koçoğulları ile Nazilli Belediyesi adına gazeteci yazar Gülşah Elikbank arasında Nazilli’de yapılacak olan sanat projesi için protokol imzalandı. 
Protokol kapsamında, Nazilli’den esinlenerek üretim yapan sanatçıların eserleri, İzmir Ekonomi Üniversitesi’nden seçilecek öğrenciler tarafından Polonya’da sergilenecek.

Mayıs ayında yapılması planlanan serginin büyük önem taşıdığına dikkat çeken Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; “Söz konusu proje ile Nazillimiz uluslararası alanda kendini ifade etme imkanı bulacak. Şehrimizin isminin bu tür projelerde yer alması ve hem Türkiye’de hem de Dünya çapında iyi şeylerle anılması için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. İlçemizi temsilen pek çok görüşme yapan ve projemizi yürüten gazeteci yazar Gülşah Elikbank’a da ayrıca teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

Projenin ikinci aşaması için Şubat ayında İsveç’e davet edilen Elikbank, “Kültür ve sanat etkinliklerinin desteklenmesi ve artırılması için çok büyük destek veren Nazilli Belediyesi’ne ve Belediye Başkanımız Kürşat Engin Özcan’a teşekkürlerimizi iletiyoruz” sözlerini kaydetti.  

Etiketler

#nazilli #sanat #nazilli belediyesi #Polonya #Wroclaw #Eugeniusz Geppert #sanat projesi #protokol

building

Nazilli Şehiriçi Minibüs Güzergahları

Nazilli Şehiriçi Güzergahları, Nazilli Minibüs Güzergahları, Nazilli Dolmuş Saatleri, Nazilli Minibüs Saatleri Nazilli Dolmuş Güzergahları, Nazilli Şehiriçi Minibüsleri
building

Okuyuverin Gari

Okuyuverin Gari Nazilli Kitap Fuarı başlıyor. Nazilli Belediyesi tarafından düzenlenen Okuyuverin Gari Nazilli Kitap Fuarı, 21 Şubat- 1 Mart tarihleri arasında Sümer Rekreasyon Alanı’nda kitapseverlerle buluşacak.
building

Fransız Konsolosu’ndan Başkan Özcan’a Ziyaret

Fransız İzmir Fahri Konsolosu Zeliha Toprak, Fransız Kültür Merkezi Müdürü Caroline David ve Gazeteci Yazar Gülşah Elikbank, Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı makamında ziyaret etti.
building

Nazilli'de Muhteşem Deve Güreşi!

Ege'nin incisi Nazilli'de düzenlenen yılın büyük Deve Güreşi Festivali yaklaşık 10 bin kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Etiketler

#Nazilli Şehiriçi Güzergahları #Nazilli Minibüs Güzergahları #Nazilli Dolmuş Saatleri #Nazilli Minibüs Saatleri Nazilli Dolmuş Güzergahları #nazilli minibüs #minibüs seferleri #minibüs saatleri #dolmuş saatleri #Nazilli Şehiriçi Minibüsleri #özel günler #dini günler #özel haftalar #kutlama günleri #kutlama haftası #kutlama #ocak kutlama günleri #şubat kutlama günleri #mart kutlama günleri #nisan kutlama günleri #mayıs kutlama günleri #haziran kutlama günleri #temmuz kutlama günleri #ağustos kutlama günleri #eylül kutlama günleri #ekim kutlama günleri #kasım kutlama günleri #aralık kutlama günleri #2020 kutlama günleri #2020 anma günleri #nazilli #fuar #okuyuverin gari #kitap fuarı #nazilli kitap fuarı #nazilli #nazilli belediyesi #fransız konsolosu #ziyaret #Zeliha Toprak #Caroline David Gülşah Elikbank #Kürşat Engin Özcan #nazilli #ihale #selahattin acar #düğün salonu #nazilli #akdoruk #yavuz selim ilkokulu #gezi