Nazilli Belediyesi'nden Hizmet Atağı

NAZİLLİ BELEDİYESİ'NDEN HİZMET ATAĞI

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Fen İşleri, Park Bahçe ve Temizlik İşleri Müdürlüklerince ilçe genelinde gerçekleştirilen çalışmaları inceledi.

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan sabah mesaisine Yeni, Dallıca, Yıldıztepe ve Yeni Sanayi Mahallelerinde Fen İşleri, Park Bahçe ve Temizlik İşleri Müdürlüklerince gerçekleştirilen çalışmaları inceleyerek başladı. 

2020’nin Nazilli için kalıcı hizmetlerin üretildiği bir yıl olacağını sık sık dile getiren Başkan Özcan, “Belediye ekiplerimiz ilçemizin dört bir yanında saha çalışmalarını sürdürüyor. 16 Şubat Pazar günü yapılacak olan deve güreşi festivalimiz öncesinde sosyal etkinlik alanımızda gerçekleştirilen bakım ve onarım çalışmalarımızı inceledik. Ardından İsabeyli-Dallıca karayolunda geçtiğimiz hafta başlattığımız ot biçme, budama ve temizlik çalışmalarımızla ilgili bilgi aldık. Yeni Mahalle 151 Sokak’ta Aydın Büyükşehir ve Nazilli Belediyemizin koordineli olarak gerçekleştirdiği ağaç budama işlemlerini inceleyerek vatandaşlarımızın talep ve önerilerini yerinde dinledik. Yıldıztepe Mahallesi Mehmet Yüzügüler Sokak’ta ekiplerimiz tarafından mesai saati gözetmeksizin süren çalışmaların ivedilikle tamamlanması için talimatlarımızı verdik. Tüm ekip arkadaşlarıma disiplinli ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Belirli bir plan dahilinde çalışmaların sürdürüleceğini ifade eden Özcan, “Nazillimizin her caddesinde her sokağında hizmet etmeye, vatandaşlarımızın tamamına ulaşmaya çalışıyoruz. Gerek alt yapısıyla gerek üst yapısıyla 7 gün 24 saat çalışıyoruz. Her şey Nazillimizin daha iyi ve daha güzel olması için” ifadelerini kullandı.

Etiketler

#nazilli belediyesi #hizmet #fen işleri #kürşat engin özcan

building

Nazilli Şehiriçi Minibüs Güzergahları

Nazilli Şehiriçi Güzergahları, Nazilli Minibüs Güzergahları, Nazilli Dolmuş Saatleri, Nazilli Minibüs Saatleri Nazilli Dolmuş Güzergahları, Nazilli Şehiriçi Minibüsleri
building

Okuyuverin Gari

Okuyuverin Gari Nazilli Kitap Fuarı başlıyor. Nazilli Belediyesi tarafından düzenlenen Okuyuverin Gari Nazilli Kitap Fuarı, 21 Şubat- 1 Mart tarihleri arasında Sümer Rekreasyon Alanı’nda kitapseverlerle buluşacak.
building

Fransız Konsolosu’ndan Başkan Özcan’a Ziyaret

Fransız İzmir Fahri Konsolosu Zeliha Toprak, Fransız Kültür Merkezi Müdürü Caroline David ve Gazeteci Yazar Gülşah Elikbank, Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı makamında ziyaret etti.
building

Nazilli'de Muhteşem Deve Güreşi!

Ege'nin incisi Nazilli'de düzenlenen yılın büyük Deve Güreşi Festivali yaklaşık 10 bin kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Etiketler

#rüyada akciğer ne demek? #rüyada çatlak ne demek? #rüyada alacakaranlık ne demek? #rüyada amca ne demek? #rüyada ağda ne demek? #rüyada darı ne demek? #rüyada baldız ne demek? #rüyada çan ne demek? #rüyada avize ne demek? #rüyada CADDE ne demek? #rüyada arafat dağı ne demek? #rüyada asa ne demek? #rüyada çalışmak ne demek? #rüyada astrolog ne demek? #rüyada BOŞANMAK ne demek? #rüyada cariye ne demek? #rüyada ABDESHANE ne demek? #rüyada dana ne demek? #rüyada ambargo ne demek? #rüyada dağlamak ne demek? #rüyada bakırcı ne demek? #rüyada ambalaj ne demek? #rüyada alın ne demek? #rüyada doğramacı ne demek? #rüyada ahiret ne demek? #rüyada beyaz renk ne demek? #rüyada dargınlık ne demek? #rüyada dükkan ne demek? #rüyada çarşaf ne demek? #rüyada alınmak ne demek? #rüyada alet ne demek? #rüyada duvar ne demek? #rüyada çavdar ne demek? #rüyada alkol ne demek? #rüyada bayrak ne demek? #rüyada düşman askerine... ne demek? #rüyada araba vapuru ne demek? #rüyada doğru olan şey ne demek? #rüyada ABLA ne demek? #rüyada bela ne demek? #rüyada dolmakalem ne demek? #rüyada Basa Dön ne demek? #rüyada bağlamak ne demek? #rüyada çardak ne demek? #rüyada boyunbağı ne demek? #rüyada armonika ne demek? #rüyada aki ne demek? #rüyada dimağ ne demek? #rüyada çulha ne demek? #rüyada alışmak ne demek? #Nazilli Şehiriçi Güzergahları #Nazilli Minibüs Güzergahları #Nazilli Dolmuş Saatleri #Nazilli Minibüs Saatleri Nazilli Dolmuş Güzergahları #nazilli minibüs #minibüs seferleri #minibüs saatleri #dolmuş saatleri #Nazilli Şehiriçi Minibüsleri #özel günler #dini günler #özel haftalar #kutlama günleri #kutlama haftası #kutlama #ocak kutlama günleri #şubat kutlama günleri #mart kutlama günleri #nisan kutlama günleri #mayıs kutlama günleri #haziran kutlama günleri #temmuz kutlama günleri #ağustos kutlama günleri #eylül kutlama günleri #ekim kutlama günleri #kasım kutlama günleri #aralık kutlama günleri #2020 kutlama günleri #2020 anma günleri #nazilli #fuar #okuyuverin gari #kitap fuarı #nazilli kitap fuarı #nazilli #nazilli belediyesi #fransız konsolosu #ziyaret #Zeliha Toprak #Caroline David Gülşah Elikbank #Kürşat Engin Özcan #nazilli #ihale #selahattin acar #düğün salonu #nazilli #akdoruk #yavuz selim ilkokulu #gezi