EMITT 2020'ye Nazilli Damgasını Vurdu

EMITT 2020'YE NAZİLLİ DAMGASINI VURDU

Bu yıl 24.'sü düzenlenen EMITT 2020'ye Naz-Koop ürünleri ile katılan Nazilli Belediyesi, ilçeye özgü ürünlerin satışını ve tanıtımını yaptığı fuarda büyük ilgi gördü.

Naz-Koop ürünleri ile İstanbul’da düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT)’na katılan Nazilli Belediyesi fuara damgasını vurdu. 

25 bin kişinin ziyaret ettiği Nazilli Belediyesi standında ilçeye özgü zeytin, incir, kestane, kuru patlıcan, zeytinyağı gibi pek çok ürünün tanıtımı ve satışı yapıldı.

4 gün süren fuarın 2. gününde tüm Naz-Koop ürünlerinin satıldığını söyleyen Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; “Belediyemizi temsilen Özel Kalem Müdürümüz, Tarımsal Hizmetler Müdürümüz ve belediye personellerimiz fuara katıldı. İlçemizin adının duyurulması, ürünlerinin tanıtımının yapılması adına oldukça önemli bir fuardı. Nazilli’den İstanbul’a satılmak üzere götürülen tüm ürünlerimiz fuarın 2. gününde satıldığı için buradan tekrar ürün göndermek durumunda kaldık. Yeni kurmuş olduğumuz kooperatifimiz için oldukça büyük bir başarı. Standımıza ilgi gösteren ve Nazillimize sahip çıkan herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın yanı sıra pek çok il ve ilçe belediye başkanları ile ünlü isimlerin Nazilli Belediyesi standını ziyaret ettiğini söyleyen Özel Kalem Müdürü Alihan Tüzün; “Büyük paralar harcanarak hazırlanan diğer stantların yanında bizimkisi daha mütevaziydi ancak ürünlerimizle ilgiyi üstümüze çekmeyi başardık. Standımıza İstanbul’da yaşayan Nazillililer büyük ilgi gösterdi. Bunların yanında ünlü isimler, bilinen yüzler de katıldı. Naz-Koop’a büyük destek veren Canan Balkan Hanımefendi bizleri ziyaret etti. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımıza Nazillimizin ürünlerinden ikram ettik. Naz-Koop için yurtiçi ve yurtdışından pek çok bağlantı sağladık. Elimizde hiç ürün kalmadan şu an Nazillimize geri dönüyoruz” sözlerini kaydetti

Etiketler

#nazkoop #EMITT 2020 #nazilli #nazilli belediyesi

building

Nazilli Şehiriçi Minibüs Güzergahları

Nazilli Şehiriçi Güzergahları, Nazilli Minibüs Güzergahları, Nazilli Dolmuş Saatleri, Nazilli Minibüs Saatleri Nazilli Dolmuş Güzergahları, Nazilli Şehiriçi Minibüsleri
building

Okuyuverin Gari

Okuyuverin Gari Nazilli Kitap Fuarı başlıyor. Nazilli Belediyesi tarafından düzenlenen Okuyuverin Gari Nazilli Kitap Fuarı, 21 Şubat- 1 Mart tarihleri arasında Sümer Rekreasyon Alanı’nda kitapseverlerle buluşacak.
building

Fransız Konsolosu’ndan Başkan Özcan’a Ziyaret

Fransız İzmir Fahri Konsolosu Zeliha Toprak, Fransız Kültür Merkezi Müdürü Caroline David ve Gazeteci Yazar Gülşah Elikbank, Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı makamında ziyaret etti.
building

Nazilli'de Muhteşem Deve Güreşi!

Ege'nin incisi Nazilli'de düzenlenen yılın büyük Deve Güreşi Festivali yaklaşık 10 bin kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Etiketler

#rüyada bade (ilahi aşk... ne demek? #rüyada abanoz ağacı ne demek? #rüyada alın ne demek? #rüyada düşmandan kaçmak ne demek? #rüyada Dut ne demek? #rüyada ÇAKMAK ne demek? #rüyada balık ve çeşitleri ne demek? #rüyada acıkmak ne demek? #rüyada abla ne demek? #rüyada bağırsak ne demek? #rüyada cemaziyelahir ne demek? #rüyada albay ne demek? #rüyada BOŞANMAK ne demek? #rüyada bal ne demek? #rüyada bahşiş ne demek? #rüyada asr suresi ne demek? #rüyada baras ne demek? #rüyada armatör ne demek? #rüyada ağaç ne demek? #rüyada cihad ne demek? #rüyada çapa ne demek? #rüyada doğru olan şey ne demek? #rüyada çıban ne demek? #rüyada arefe gini ne demek? #rüyada ağaçsakızı ne demek? #rüyada baca ne demek? #rüyada akılsızlık ne demek? #rüyada ceviz ağacı ne demek? #rüyada BAYKUŞ ne demek? #rüyada çoğalmak ne demek? #rüyada bakkal ne demek? #rüyada doldurmak ne demek? #rüyada anıtkabir ne demek? #rüyada dalkavuk ne demek? #rüyada bakan ne demek? #rüyada boya / boyamak ne demek? #rüyada çağıran birisi ne demek? #rüyada ağız ne demek? #rüyada antrenör ne demek? #rüyada aramak aranmak ne demek? #rüyada balmumu ne demek? #rüyada buhurlanmak ne demek? #rüyada bağ ve bostan ne demek? #rüyada ALEV ne demek? #rüyada çanta ne demek? #rüyada Duvarlar ne demek? #rüyada açıcı ne demek? #rüyada başörtüsü ne demek? #rüyada bulanık su ne demek? #rüyada ağaç çiçeği ne demek? #Nazilli Şehiriçi Güzergahları #Nazilli Minibüs Güzergahları #Nazilli Dolmuş Saatleri #Nazilli Minibüs Saatleri Nazilli Dolmuş Güzergahları #nazilli minibüs #minibüs seferleri #minibüs saatleri #dolmuş saatleri #Nazilli Şehiriçi Minibüsleri #özel günler #dini günler #özel haftalar #kutlama günleri #kutlama haftası #kutlama #ocak kutlama günleri #şubat kutlama günleri #mart kutlama günleri #nisan kutlama günleri #mayıs kutlama günleri #haziran kutlama günleri #temmuz kutlama günleri #ağustos kutlama günleri #eylül kutlama günleri #ekim kutlama günleri #kasım kutlama günleri #aralık kutlama günleri #2020 kutlama günleri #2020 anma günleri #nazilli #fuar #okuyuverin gari #kitap fuarı #nazilli kitap fuarı #nazilli #nazilli belediyesi #fransız konsolosu #ziyaret #Zeliha Toprak #Caroline David Gülşah Elikbank #Kürşat Engin Özcan #nazilli #ihale #selahattin acar #düğün salonu #nazilli #akdoruk #yavuz selim ilkokulu #gezi