Nazilli Belediyesi Selahattin Acar Düğün Salonu İçin İhaleye Çıkıyor

NAZİLLİ BELEDİYESİ SELAHATTİN ACAR DÜĞÜN SALONU İÇİN İHALEYE ÇIKIYOR

Nazilli Belediyesi, Yeşil Mahalle 658 Sokak’ta bulunan Selahattin Acar Düğün Salonu’nun 10 aylığına kiralanması için ihale ilanı yayınladı.

Belediye gelirlerinin artırılması ve alınan tasarruf tedbirleri ile ilçe genelinde hayata geçirilen projelere kaynak sağlanması için büyük hassasiyet gösteren Nazilli Belediyesi, Yeşil Mahalle 658 Sokak No: 23’te bulunan Selahattin Acar Düğün Salonu’nun 10 aylığına kiralanması için ihale ilanı yayınladı. 
2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 45. Maddesi uyarınca açık teklif artırma usulü ile kiralaya verilecek olan düğün salonu için muhammen bedel ise 41 bin 250 lira olarak belirlendi. 
Söz konusu ihalenin 17 Şubat Pazartesi günü saat 11.00’de Belediye Encümeni huzurunda yapılacağını söyleyen Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; “Göreve geldiğimiz günden bu yana ihalelerimizi kanunlara uygun, encümenimizin huzurunda ve kayıt altına alarak yaptık. Vatandaşımızın içi rahat olsun. Yeşil Mahalle’de bulunan düğün salonumuz yapılacak olan ihalemizin ardından 1 Mart 2020-31 Aralık 2020 tarihleri arasında olmak üzere 10 aylığına kiraya verilecek. Hem belediyemiz bu gibi işletmelerimizden daha fazla gelir elde edecek hem de belediyemizce gerekli denetimler yapılarak vatandaşımıza en iyi hizmet sağlanacak” diye konuştu.
İhaleye katılabilmek için gerçek ve tüzel kişilerin istenen belgeleri yanlarında bulundurmaları, geçici teminat bedelini önceden yatırmaları ve gerekli şartları sağlamaları koşulu aranmaktadır.

Etiketler

#nazilli belediyesi #Selahattin Acar Düğün Salonu #nazilli #ihale

building

Nazilli Şehiriçi Minibüs Güzergahları

Nazilli Şehiriçi Güzergahları, Nazilli Minibüs Güzergahları, Nazilli Dolmuş Saatleri, Nazilli Minibüs Saatleri Nazilli Dolmuş Güzergahları, Nazilli Şehiriçi Minibüsleri
building

Okuyuverin Gari

Okuyuverin Gari Nazilli Kitap Fuarı başlıyor. Nazilli Belediyesi tarafından düzenlenen Okuyuverin Gari Nazilli Kitap Fuarı, 21 Şubat- 1 Mart tarihleri arasında Sümer Rekreasyon Alanı’nda kitapseverlerle buluşacak.
building

Fransız Konsolosu’ndan Başkan Özcan’a Ziyaret

Fransız İzmir Fahri Konsolosu Zeliha Toprak, Fransız Kültür Merkezi Müdürü Caroline David ve Gazeteci Yazar Gülşah Elikbank, Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı makamında ziyaret etti.
building

Nazilli'de Muhteşem Deve Güreşi!

Ege'nin incisi Nazilli'de düzenlenen yılın büyük Deve Güreşi Festivali yaklaşık 10 bin kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Etiketler

#rüyada aylar (zilkade) ne demek? #rüyada ayak bileziği ne demek? #rüyada atış yapmak ne demek? #rüyada cephane ne demek? #rüyada ÇATAL ne demek? #rüyada dargınlık ne demek? #rüyada deccal ne demek? #rüyada davud (a.s.) ne demek? #rüyada asılmak ne demek? #rüyada cemaat ne demek? #rüyada aile ne demek? #rüyada eczane ne demek? #rüyada çoğalmak ne demek? #rüyada alem ne demek? #rüyada avuç içi ne demek? #rüyada çavdar ne demek? #rüyada buhurdan ne demek? #rüyada çıkışmak ne demek? #rüyada bacı ne demek? #rüyada basımevi ne demek? #rüyada çoban değneği ne demek? #rüyada damar ne demek? #rüyada Dudak ne demek? #rüyada çıplaklık ne demek? #rüyada apartman ne demek? #rüyada çakal ne demek? #rüyada abla ne demek? #rüyada çalı fasülyesi ne demek? #rüyada cemerat ne demek? #rüyada balık ve çeşitleri ne demek? #rüyada antrenör ne demek? #rüyada beyaz kağıt ne demek? #rüyada ağaç yaprağı ne demek? #rüyada alın ne demek? #rüyada darphane ne demek? #rüyada ABLA ne demek? #rüyada arkadaş ne demek? #rüyada ebu cehil karpuzu ne demek? #rüyada alınmak ne demek? #rüyada ayet ne demek? #rüyada BATAKLIK ne demek? #rüyada bakmak ne demek? #rüyada değerli olmak ne demek? #rüyada cila ne demek? #rüyada çöpçatan ne demek? #rüyada dayak ne demek? #rüyada bal tulumu ne demek? #rüyada Dolap ne demek? #rüyada ayı ne demek? #rüyada çuvaldız ne demek? #Nazilli Şehiriçi Güzergahları #Nazilli Minibüs Güzergahları #Nazilli Dolmuş Saatleri #Nazilli Minibüs Saatleri Nazilli Dolmuş Güzergahları #nazilli minibüs #minibüs seferleri #minibüs saatleri #dolmuş saatleri #Nazilli Şehiriçi Minibüsleri #özel günler #dini günler #özel haftalar #kutlama günleri #kutlama haftası #kutlama #ocak kutlama günleri #şubat kutlama günleri #mart kutlama günleri #nisan kutlama günleri #mayıs kutlama günleri #haziran kutlama günleri #temmuz kutlama günleri #ağustos kutlama günleri #eylül kutlama günleri #ekim kutlama günleri #kasım kutlama günleri #aralık kutlama günleri #2020 kutlama günleri #2020 anma günleri #nazilli #fuar #okuyuverin gari #kitap fuarı #nazilli kitap fuarı #nazilli #nazilli belediyesi #fransız konsolosu #ziyaret #Zeliha Toprak #Caroline David Gülşah Elikbank #Kürşat Engin Özcan #nazilli #ihale #selahattin acar #düğün salonu #nazilli #akdoruk #yavuz selim ilkokulu #gezi