building

Nazilli Belediyesi Kamuoyuna Duyuru

Semt pazarlarında tüm esnafımızın eldiven ve maske zorunluluğuna uyması, sosyal mesafeyi koruması önem arz etmektedir.
building

Nazilli’de Korona Tedbirleri Devam Ediyor

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, dünya genelinde hızla yayılan korona virüsüne karşı ilçede gerçekleştirilen ilaçlama çalışmalarını inceledi.
building

Mesai Sümer'de Başladı

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan Temizlik, Park Bahçe ve Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Sümer Rekreasyon Alanı’nda gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceledi.
building

Nazilli Şehitler İçin Tek Yürek Oldu

İdlib'te Türk Silahlı Kuvvetleri'ne yönelik gerçekleştirilen hain saldırıda 36 askerin şehit olmasının ardından Nazilli Belediyesi şehitlere saygı yürüyüşü düzenledi.
building

Nazilli’de 7/24 İYİ SU

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Atatürk Parkı doğusunda bulunan iyi su çeşmesinde vatandaşların 7 gün 24 saat su dolumu yapabileceklerini müjdeledi.
building

Nazilli’de Dolu Dolu Hafta Sonu

Nazilli Belediyesi düzenlediği tiyatro, konser, kitap fuarı ve söyleşi etkinlikleri ile her yaştan vatandaşın kültür ve sanatla dolu bir hafta sonu geçirmesini sağladı.
building

Okuyuverin Gari

Okuyuverin Gari Nazilli Kitap Fuarı başlıyor. Nazilli Belediyesi tarafından düzenlenen Okuyuverin Gari Nazilli Kitap Fuarı, 21 Şubat- 1 Mart tarihleri arasında Sümer Rekreasyon Alanı’nda kitapseverlerle buluşacak.
building

Fransız Konsolosu’ndan Başkan Özcan’a Ziyaret

Fransız İzmir Fahri Konsolosu Zeliha Toprak, Fransız Kültür Merkezi Müdürü Caroline David ve Gazeteci Yazar Gülşah Elikbank, Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı makamında ziyaret etti.
building

Nazilli'de Muhteşem Deve Güreşi!

Ege'nin incisi Nazilli'de düzenlenen yılın büyük Deve Güreşi Festivali yaklaşık 10 bin kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
building

Nazilli’den Depremzedelere Yardım Eli

Nazilli Belediyesi, Kaymakamlık ve Kent Konseyi iş birliğiyle düzenlenen Elazığ ve Malatya’ya yardım kampanyasında toplanan malzemeler, depremzedelere ulaştırılmak üzere yola çıktı.
building

EMITT 2020'ye Nazilli Damgasını Vurdu

Bu yıl 24.'sü düzenlenen EMITT 2020'ye Naz-Koop ürünleri ile katılan Nazilli Belediyesi, ilçeye özgü ürünlerin satışını ve tanıtımını yaptığı fuarda büyük ilgi gördü.
building

Nazilli Belediyesi'nden Hizmet Atağı

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Fen İşleri, Park Bahçe ve Temizlik İşleri Müdürlüklerince ilçe genelinde gerçekleştirilen çalışmaları inceledi.
building

Sanatta Büyük Adım !

Polonya Wroclaw’da Eugeniusz Geppert Güzel Sanatlar Akademisi ve İzmir Ekonomi Üniversitesi'nin ortaklığıyla, Nazilli'de yapılacak olan sanat projesi için protokol imzalandı.
building

NAZ-KOOP FUARDA SİFTAHI YAPTI

EMİTT 2020 Fuarı’na Naz-Koop ürünleri ile katılan Nazilli Belediyesi ilk satışını yaptı.
building

Nazilli Afet ve Acil Durum Toplanma Alanları

Nazilli Belediyesi, Dünya genelinde yaşanan deprem olaylarının ardından vatandaşı bilgilendirmek için Nazilli’deki Afet ve Acil Durum Toplanma Alanları kitapçığını resmi internet sitesinde yayınladı.
building

Kanal Yolu’nda 2. Etap Çalışmaları Başladı

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, yeni haftaya Yıldıztepe Mahallesi Kanal Yolu’nda gerçekleştirilen ikinci etap çalışmalarını inceleyerek başladı. Aydın Büyükşehir Belediyesi ve Nazilli Belediyesi tarafından Yıldıztepe Mahallesi Mehmet Yüzügüler Sokak’ta gerçekleştirilen çalışmalarda ikinci etaba gelindi.
building

Nazilli Belediyesi’nden Şefkat Eli

Nazilli’nin Işıklar Mahallesi’nde çıkan yangında evleri zarar gören yangınzedelere Nazilli Belediyesi Evde Bakım Birimi personelleri büyük destek verdi. Yangında özellikle engelliler ve yaşlı kadınları telkin etmeye çalışan Belediye personelleri, sağlık kontrolü amacıyla Nazilli Devlet Hastanesi’ne getirdi.
building

Elazığ'a Yardım Tırı Gönderildi

Merkez üssü Elazığ'ın Sivrice ilçesi olan 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından Nazilli Belediyesi harekete geçti.
building

Işıklar'da Yangın

Nazilli'ye bağlı Işıklar Mahallesi'ndeki bir evde meydana gelen ve yan evlere de sıçrayan yangının ardından belediye ekipleri ile bölgeye giden Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, can kaybının yaşanmadığını bildirdi.
building

NAZ-KOOP Nazilli'nin 2.Sümerbank'ı Olacak!

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, her Perşembe gerçekleştirdiği muhtarlar toplantısında vatandaşların sorunlarıyla yakından ilgileniyor.
building

Nazilli’de Topyekün Altyapı Çalışmaları Başlıyor

AYDEM’in Nazilli genelinde gerçekleştireceği elektrik alt yapı çalışmalarının Nazilli Belediyesi ile koordineli olarak yürütülmesi için genel planlama yapıldı. AYDEM Proje ve Tesis Müdürü Halil Yorgalı ile AYDEM Bölge Yapım İşleri Uzman Yardımcısı Fatih Gezgin’in çalışmaların yapılacağı bölgeler hakkında Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı bilgilendirdi.
building

Nazilli Otogarı Aydın Büyükşehir Belediyesi'ne Devredildi

Aydın'ın Büyükşehir olmasından sonra, Büyükşehir belediyelerinin yetki alanına giren ve ilçe belediyelerinin sorumluluk alanlarını Aydın Büyükşehir Belediyesi'ne devir etmesi gereken yerler arasında Nazilli Otogarı da yer alıyordu.
building

Nazilli'nin Kalbi Altıntaş Mahallesi'nin Tüm Yolları Yenileniyor

Nazilli Belediyesi tarafından Altıntaş Mahallesi'nde yol yapım ve yenileme çalışmaları devam ediyor. Daire Müdürleri ve Başkan Yardımcıları ile birlikte çalışmaları yerinde inceleyen Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan ?Henüz işin çok başındayız. Nazilli'de yapılacak çok işimiz var. Nazilli çok daha iyi ve güzel olacak? dedi.
building

VİDEO: Mehmetçik'ten Nazilli'ye Selam

Nazilli Belediyesi, Nazilli Kaymakamlığı, Ticaret Borsası, Ticaret Odası, Ziraat Odası, incir işletmecileri ve vatandaşların iş birliği ile toplanan 9 ton inciri teslim alan Mehmetçik, paylaştıkları video ile Nazilli'ye selam gönderdi.
building

Nazilli Belediyesi Çağrı Merkezi Kuruldu

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, belediye bünyesinde kurulan 444 1 391 numaraları çağrı merkezini düzenlenen basın toplantısıyla tanıttı.

Etiketler

#nazilli belediyesi #duyuru #korona #corona #nazilli #korona #corona #temizlik #corona tedbir #koronadan korunmak #nazilli #kültür #edebiyat #festival #kültür sanat #edebiyat #yazar #kitap fuarı #nazilli #festival #nazilli belediyesi #nazilli belediyesi #fen işleri #temizlik işleri #nazilli temizlik #nazilli fen işleri #nazilli #şehitler #idlib #saygı yürüyüşü #nazilli belediyesi #kürşat engin özcan #tenis #nazilli belediyesi #kandil hayrı #Regaib Kandili 2020 #Regaip Kandili #nazilli #iyi su #nazilli belediyesi #7/24 iyi su #nazilli #ilaçlama #nazilli belediyesi #nazilli ilaçlama #nazilli belediyesi #okul #yangın #tadilat

Etiketler

#nazilli #haftasonu #kültür #sanat #etkinlik #konser #fuar #kitap fuarı #bizden türküler #nazilli #fuar #okuyuverin gari #kitap fuarı #nazilli kitap fuarı #nazilli #nazilli belediyesi #fransız konsolosu #ziyaret #Zeliha Toprak #Caroline David Gülşah Elikbank #Kürşat Engin Özcan #nazilli #ihale #selahattin acar #düğün salonu #nazilli #deve güreşi #kürşat engin özcan #nazilli belediyesi #sevgililer günü #süpriz #nazilli belediyesi #sivrisinekle mücadele #nazilli #nazilli belediyesi #depremzede #yardım #elazığ deprem #malatya deprem #elazığ yardım #malatya yardım #mehmet öğretmen #destek #nazilli belediyesi #nazilli #ihale #nazillibelediyesi #nazilli belediyesi #ingilizce kursu #İngiliz Kültür Yabancı Dil Okulu

Etiketler

#nazilli #nazilli belediyesi #Selahattin Acar Düğün Salonu #nazilli #ihale #demirci mehmet efe #nazilli #nazilli belediyesi #anma töreni #nazilli #köpeğe işkence #nazilli hayvanseverler derneği #1kapsu1kapmama #sokakçocukları #sokakhayvanları #karşılıksız sevgi #kedi #köpek #nazilli #nazilli belediyesi #nazilli belediyesi #resmi yazışma #eğitim #seminer #sedat turan #nazkoop #EMITT 2020 #nazilli #nazilli belediyesi #nazilli belediyesi #hizmet #fen işleri #kürşat engin özcan #nazilli #sanat #nazilli belediyesi #Polonya #Wroclaw #Eugeniusz Geppert #sanat projesi #protokol #naz-koop #satış #fuar #nazilli #acil toplanma yeri #acil durum toplanma yeri #naz-koop #nazilli belediyesi #fuar

Etiketler

#istanbul #nazilli belediyesi #aydın büyükşehir belediyesi #kanalyolu #altyapı çalışması #Kürşat Engin Özcan #eğrek #alevi derneği #nazilli #ışıklar #nazilli belediyesi #evde bakım #nazilli #elazığ #elazığ depremi #yardım tırı #nazilli belediyesi #nazilli #ışıklar #yangın #kürşat engin özcan #nazilli belediyesi #nazkoop #nazilli #naz-koop #nazilli belediyesi #kürşat engin özcan #altyapı çalışması #nazilli belediyesi #aski #enerya #aydem #ankara #ekin tiyatrosu #nazilli tiyatro
bir daha görmek ingilizcesi bir daha görmek ingilizce çeviri bir daha görmek çeviri bir daha görmek ingilizce çevirisi bir daha görmek ingilizce tercüme arışıklık ingilizcesi arışıklık ingilizce çeviri arışıklık çeviri arışıklık ingilizce çevirisi arışıklık ingilizce tercüme postalamak ingilizcesi postalamak ingilizce çeviri postalamak çeviri postalamak ingilizce çevirisi postalamak ingilizce tercüme Gravis Örneksel Pro Oyun Çubuğu ingilizcesi Gravis Örneksel Pro Oyun Çubuğu ingilizce çeviri Gravis Örneksel Pro Oyun Çubuğu çeviri Gravis Örneksel Pro Oyun Çubuğu ingilizce çevirisi Gravis Örneksel Pro Oyun Çubuğu ingilizce tercüme kül tablası ingilizcesi kül tablası ingilizce çeviri kül tablası çeviri kül tablası ingilizce çevirisi kül tablası ingilizce tercüme çağrı geçmişi ingilizcesi çağrı geçmişi ingilizce çeviri çağrı geçmişi çeviri çağrı geçmişi ingilizce çevirisi çağrı geçmişi ingilizce tercüme en hızlı mayın tarayıcılar ingilizcesi en hızlı mayın tarayıcılar ingilizce çeviri en hızlı mayın tarayıcılar çeviri en hızlı mayın tarayıcılar ingilizce çevirisi en hızlı mayın tarayıcılar ingilizce tercüme atmak ingilizcesi atmak ingilizce çeviri atmak çeviri atmak ingilizce çevirisi atmak ingilizce tercüme göz atma ingilizcesi göz atma ingilizce çeviri göz atma çeviri göz atma ingilizce çevirisi göz atma ingilizce tercüme Izgara Ayarları ingilizcesi Izgara Ayarları ingilizce çeviri Izgara Ayarları çeviri Izgara Ayarları ingilizce çevirisi Izgara Ayarları ingilizce tercüme ihraççı ingilizcesi ihraççı ingilizce çeviri ihraççı çeviri ihraççı ingilizce çevirisi ihraççı ingilizce tercüme Menüye Ata ingilizcesi Menüye Ata ingilizce çeviri Menüye Ata çeviri Menüye Ata ingilizce çevirisi Menüye Ata ingilizce tercüme önplan ingilizcesi önplan ingilizce çeviri önplan çeviri önplan ingilizce çevirisi önplan ingilizce tercüme köstebek ingilizcesi köstebek ingilizce çeviri köstebek çeviri köstebek ingilizce çevirisi köstebek ingilizce tercüme geleneksel sistem ingilizcesi geleneksel sistem ingilizce çeviri geleneksel sistem çeviri geleneksel sistem ingilizce çevirisi geleneksel sistem ingilizce tercüme ne bulunsun ingilizcesi ne bulunsun ingilizce çeviri ne bulunsun çeviri ne bulunsun ingilizce çevirisi ne bulunsun ingilizce tercüme American Medical Association ingilizcesi American Medical Association ingilizce çeviri American Medical Association çeviri American Medical Association ingilizce çevirisi American Medical Association ingilizce tercüme cmc verisi ingilizcesi cmc verisi ingilizce çeviri cmc verisi çeviri cmc verisi ingilizce çevirisi cmc verisi ingilizce tercüme cami ingilizcesi cami ingilizce çeviri cami çeviri cami ingilizce çevirisi cami ingilizce tercüme düzenbulkenarlık ingilizcesi düzenbulkenarlık ingilizce çeviri düzenbulkenarlık çeviri düzenbulkenarlık ingilizce çevirisi düzenbulkenarlık ingilizce tercüme kayma ingilizcesi kayma ingilizce çeviri kayma çeviri kayma ingilizce çevirisi kayma ingilizce tercüme dolgudeğiştir ingilizcesi dolgudeğiştir ingilizce çeviri dolgudeğiştir çeviri dolgudeğiştir ingilizce çevirisi dolgudeğiştir ingilizce tercüme Ortodoks Hıristiyan (asıl) ingilizcesi Ortodoks Hıristiyan (asıl) ingilizce çeviri Ortodoks Hıristiyan (asıl) çeviri Ortodoks Hıristiyan (asıl) ingilizce çevirisi Ortodoks Hıristiyan (asıl) ingilizce tercüme balık kızartması ingilizcesi balık kızartması ingilizce çeviri balık kızartması çeviri balık kızartması ingilizce çevirisi balık kızartması ingilizce tercüme keyfine düşkün kişi ingilizcesi keyfine düşkün kişi ingilizce çeviri keyfine düşkün kişi çeviri keyfine düşkün kişi ingilizce çevirisi keyfine düşkün kişi ingilizce tercüme eşitlikçi ingilizcesi eşitlikçi ingilizce çeviri eşitlikçi çeviri eşitlikçi ingilizce çevirisi eşitlikçi ingilizce tercüme bahçıvanlık ingilizcesi bahçıvanlık ingilizce çeviri bahçıvanlık çeviri bahçıvanlık ingilizce çevirisi bahçıvanlık ingilizce tercüme bugünlerde ingilizcesi bugünlerde ingilizce çeviri bugünlerde çeviri bugünlerde ingilizce çevirisi bugünlerde ingilizce tercüme Eksen Etiketini Biçimle ingilizcesi Eksen Etiketini Biçimle ingilizce çeviri Eksen Etiketini Biçimle çeviri Eksen Etiketini Biçimle ingilizce çevirisi Eksen Etiketini Biçimle ingilizce tercüme algılama hatası ingilizcesi algılama hatası ingilizce çeviri algılama hatası çeviri algılama hatası ingilizce çevirisi algılama hatası ingilizce tercüme karbon 14 metodu ingilizcesi karbon 14 metodu ingilizce çeviri karbon 14 metodu çeviri karbon 14 metodu ingilizce çevirisi karbon 14 metodu ingilizce tercüme dayanak belgesi ingilizcesi dayanak belgesi ingilizce çeviri dayanak belgesi çeviri dayanak belgesi ingilizce çevirisi dayanak belgesi ingilizce tercüme ädam etmek ingilizcesi ädam etmek ingilizce çeviri ädam etmek çeviri ädam etmek ingilizce çevirisi ädam etmek ingilizce tercüme domatesli şehriye çorbası ingilizcesi domatesli şehriye çorbası ingilizce çeviri domatesli şehriye çorbası çeviri domatesli şehriye çorbası ingilizce çevirisi domatesli şehriye çorbası ingilizce tercüme eşsiz ingilizcesi eşsiz ingilizce çeviri eşsiz çeviri eşsiz ingilizce çevirisi eşsiz ingilizce tercüme adları incele ingilizcesi adları incele ingilizce çeviri adları incele çeviri adları incele ingilizce çevirisi adları incele ingilizce tercüme portakal suyu (sıkma) ingilizcesi portakal suyu (sıkma) ingilizce çeviri portakal suyu (sıkma) çeviri portakal suyu (sıkma) ingilizce çevirisi portakal suyu (sıkma) ingilizce tercüme aramano ingilizcesi aramano ingilizce çeviri aramano çeviri aramano ingilizce çevirisi aramano ingilizce tercüme girdi ingilizcesi girdi ingilizce çeviri girdi çeviri girdi ingilizce çevirisi girdi ingilizce tercüme gayri meşru ingilizcesi gayri meşru ingilizce çeviri gayri meşru çeviri gayri meşru ingilizce çevirisi gayri meşru ingilizce tercüme konsol aygıtı ingilizcesi konsol aygıtı ingilizce çeviri konsol aygıtı çeviri konsol aygıtı ingilizce çevirisi konsol aygıtı ingilizce tercüme rüyada ESKİCİ görmek ESKİCİ ESKİCİ anlamı ESKİCİ rüya tabiri rüyada ESKİCİ ne demek? malzemelerin dağıtımı ingilizcesi malzemelerin dağıtımı ingilizce çeviri malzemelerin dağıtımı çeviri malzemelerin dağıtımı ingilizce çevirisi malzemelerin dağıtımı ingilizce tercüme konuşarak tartışma ortamları ingilizcesi konuşarak tartışma ortamları ingilizce çeviri konuşarak tartışma ortamları çeviri konuşarak tartışma ortamları ingilizce çevirisi konuşarak tartışma ortamları ingilizce tercüme Dizinler / Anahtar Sözcükler ingilizcesi Dizinler / Anahtar Sözcükler ingilizce çeviri Dizinler / Anahtar Sözcükler çeviri Dizinler / Anahtar Sözcükler ingilizce çevirisi Dizinler / Anahtar Sözcükler ingilizce tercüme müzisyene verilen iş ingilizcesi müzisyene verilen iş ingilizce çeviri müzisyene verilen iş çeviri müzisyene verilen iş ingilizce çevirisi müzisyene verilen iş ingilizce tercüme destek işlem ingilizcesi destek işlem ingilizce çeviri destek işlem çeviri destek işlem ingilizce çevirisi destek işlem ingilizce tercüme aygıt sürücü dosyası ingilizcesi aygıt sürücü dosyası ingilizce çeviri aygıt sürücü dosyası çeviri aygıt sürücü dosyası ingilizce çevirisi aygıt sürücü dosyası ingilizce tercüme ınce Çizgi ingilizcesi ınce Çizgi ingilizce çeviri ınce Çizgi çeviri ınce Çizgi ingilizce çevirisi ınce Çizgi ingilizce tercüme sipariş ingilizcesi sipariş ingilizce çeviri sipariş çeviri sipariş ingilizce çevirisi sipariş ingilizce tercüme